FISHING SHOW CARP & SPINNING 2017
| |
12. medzinárodná výstava rybárskych potrieb
|
3.3. - 5.3.2017 |
|
SPRIEVODNÝ PROGRAM
Pavilón P1 – 1. poschodie – Prednášková sála
Piatok / 03.03. 2017
11.00 – 11.45 h Otvárací film výstavy - Karel Nikl
12.00 – 12.45 h Jarný lov kaprov na veľkých vodách – Tomáš Blažek
13.00 – 13.45 h Prieskumná expedícia Honduras – ostrov Roatan - V.Zelenka
14.00 – 14.45 h Cielený lov veľkých kaprov na zväzových vodách - Jirka „Scopex“ Majer
15.00 – 15.45 h Tropic na Fox Meere - rozdiel v love kaprov v UK a u nás Jan „Carpkiller“ Hubka
16.00 – 16.45 h S muškárskym prútom do Mongolska – P. Procházka
Sobota / 04.03. 2017
10.00 – 10.45 h Lokalizácia kapra a správny výber nástrahy - Jardo Tešinský
11.00 – 11.45 h 20 rokov športového rybolovu v Mongolsku – Petr Prochádzka
12.00 – 12.45 h Majstrovstvá v love kaprov WCC – Karel NIkl a Honza Dadák
13.00 – 13.45 h Taktiky lovu na pretekoch - Mith Smith
14.00 – 14.45 h Legenda menom Sumec – J. Vágner
15.00 – 15.45 h Lov kaprov trochu inak - Lukáš Krása
16.00 – 16.45 h Majstrovstvá sveta v prívlači Svit 2016 - reprezentácia Slovenska, D. Havlíček
16.45 – 17.30 h Vyhodnotenie najúspešnejších športovcov SRZ
Nedeľa / 05.03. 2017
10.00 – 10.45 h 101 dní na Zemplínskej Šírave - Matúš Bučko
11.00 – 11.45 h Diskusné fórum SRZ – tajomník SRZ Ing. Ľuboš Javor, Ing. Bohuš Cintula
12.00 – 12.30 h Rybožravé predátory - Ing. Tibor Krajč, PhD. , Ing. Dušan Hajňuk
12.30 – 13.00 h Malé vodné elektrárne - Ing. Tibor Krajč, PhD. , Ing. Dušan Hajňuk
13.00 – 13.45 h Prieskumná expedícia Honduras - ostrov Roatan – V. Zelenka
14.00 – 14.45 h Znovu oživenie slovenských vôd použitím PTP plus baktérie – Soňa Predná
Pavilón P7 – Bazén
Piatok / 03.03. 2017
11.00 – 11.30 h Prezentácia produktov Molix a Biwaa – Lubor Matejka
11.30 – 12.00 h Prezentácia produktov Orka – Radek Schiel
12.00 – 12.45 h Plechové nástrahy a ich využitie v praxi – Vladimír Sloviak
13.00 – 13.45 h Lov zubáčov a iných dravých rýb prepadom – David Havlíček
14.00 – 14.45 h Ako na veľké šťuky – Frederick Julian
15.00 – 15.45 h Lov na marmišku – Jaro Sámela
16.00 – 16.45 h Pstruhy na voblery Illex a Gunki – David Maixner
17.00 – 17.30 h Zavážacie loďky Anatec – Stanislav Gatial
17.30 h Losovanie návštevníckej súťaže
Sobota / 04.03. 2017
10.00 – 10.30 h Prezentácia produktov Sakura – Lubor Matejka
10.30 – 11.00 h Prezentácia produktov Orka – Radek Schiel
11.00 – 11.45 h Jak vybrať správnu farbu nástrahy – David Havlíček
12.00 – 12.45 h S voblermi na šťuky – David Maixner
13.00 – 13.45 h Rozdiely v love pstruhov na jazere a tečúcej vode – Juraj Smatana
14.00 – 14.45 h Poďme chytiť zubáča – Frederick Julian
15.00 – 15.45 h Lov na mikro a makro nástrahy - Peter Horňák
16.00 – 16.45 h Správny výber prútu – Peter Marcin
17.00 – 17.30 h Zavážacie loďky Carplounge - Peter Obročník
17.30 h Losovanie návštevníckej súťaže
Nedeľa / 05.03. 2017
10.00 – 10.45 h Hybridné a veľké nástrahy – Jan Zubek
11.00 – 11.45 h Nymfy malé i veľké, možnosti a spôsob použitia – David Havlíček
12.00 – 12.45 h Ako chytiť veľkého ostrieža – David Maixner
13.00 – 13.45 h Zimná prívlač jalcov - Peter Zachar
14.00 – 14.45 h Zavážacie loďky Anatec – Stanislav Gatial
15.00 h Losovanie návštevníckej súťaže
|
|
Copyright © EXPO CENTER a.s.,
2024
|
LogIn