utorok, 18. decembra, 17:12
ÚVOD
ZVOLENÁ VÝSTAVA
 
 ŠPORT FESTIVAL 2017
Aktuality
Všeobecné informácie

ŠPORT FESTIVAL 2017

Festival neolympijských športov

18.11. - 18.11.2017
 Tento rok, už 18. novembra, otvorí svoje brány výstavisko Expo Center v Trenčíne. Blíži sa festival neolympijských športov, ŠPORTFESTIVAL! Organizátori Michal Čapla, Milan Gabrhel a Pavol Guga aj v tomto roku pripravujú skvelé športové popoludnie s vyvrcholením, na ktorom spoznáme desiatku najúspešnejších športovcov v neolympijskych športoch.
 

V poradí už siedmy ročník atraktívneho a najväčšieho podujatia svojho druhu na Slovensku sa odohrá už 18. novembra na výstavisku Expo Center v Trenčíne. Ako organizátori sme veľmi radi, že tradičné decembrové termíny nahrádza lepší a prijateľnejší dátum. Veríme, že cestu na športoviská si nájde oveľa viac fanúšikov ako tomu bolo po minulé roky. A na čo sa môžete na Športfestivale tešiť?
 

Hlavným ťahačom festivalu tak ako po minulé roky i v tomto roku slúžia silové športy. Práve na Športfestivale sa pred rokmi odohrala vôbec prvá súťaž silných žien na Slovensku. Tento rok nás čaká vyvrcholenie a finále Euroligy najsilnejších žien. Bodovaciu tabuľku vedie češka Martina Dostálová pred Jankou Vaškovou a Majkou Kubičkovou. Predposledné kolo čaká silné ženy už 4.11. v Bardejove, finále sa odohrá na festivale a spoznáme tak držiteľku pohára Euroligy silných žien.
 

Okrem siláčiek si zmerajú sily aj strongmani v kategóriách do 90 a do 105 kilogramov. Váženie pretekárov bude v deň podujatia v pavilóne 7 od 9.00 h. Pre tých, ktorí majú záujem je pripravená váha aj deň vopred, takže kto chce, môže sa prísť zvážiť aj v piatok a nemusí čakať do soboty. Poučenie pretekárov bude pred začiatkom prvého podujatia. To budú silné ženy a začínajú 10.15 h, po slávnostnom otvorení Športfestivalu.
 

Okrem strongmanov sa môžete hlavne tešiť aj na vianočnú cenu v silovom trojboji, tlak na lavici či tlak na lavici telesne postihnutých športovcov. Medzi najlákavejšie hviezdy silového trojboja patrí Róbert Valach či Fridrich Matejík, ktorí v Trenčíne nebudú chýbať. Vianočná cena v silovom trojboji, tlak na lavici a tlak na lavici telesne postihnutých športovcov sa bude odohrávať v pavilóne 1 na prízemí, hneď pri vstupe do areálu. Tu bude taktiež prebiehať biliard alebo bridž. K nahliadnutiu bude stánok Kompavy alebo SBD. 

V pavilóne 1 na poschodí pripravuje oddiel Fitness Gabrhel a trénerka Mariannka Holbová pohárovú súťaž vo fitness detí. Uvidíte medailistky z vrcholových podujatí, majsterky Európy či sveta v detskom fitness. V tomto pavilóne je aj pripravené slávnostné otvorenie celého podujatia na 10-tu hodinu ráno!
 

Súčasťou Športfestivalu je aj druhé kolo Muay thai ligy, ktoré pripravuje miestny Victory gym Trenčín. Hlavný organizátor Tomáš Tadlánek so svojim tímom už v minulom roku priniesol perfektné zápasy v muay thai, tento rok budete môcť zhliadnuť úctyhodnú porciu zápasov! Druhé kolo SMTA ligy začína o 10:15 v pavilóne 5!
 

V tomto pavilóne uvidíte taktiež aj world jumping na trampolínach, ktoré vyrába Slovenský výrobca a vyvážajú sa do celého sveta! V danom pavilóne uvidíte aj novinku a tou je ROPE SKIPPING! Rope skipping je asociácia v skákaní cez švihadlo a na Športfestivale si pripravia medzinárodnú súťaž v tejto zaujímavej disciplíne.

Okrem podujatí v pavilóne 6 uvidíte šípky a hlavne výstavné stánky firiem Stilmass, Prom-in, Kinesio taping, Allnutrition, Mordex, Muscleking, Victory sport, Victory sports oblečenie. Všetky stánky majú pripravené súťaže pre divákov, skvelé akciové balíčky a mnoho skvelých produktov na ochutnávku!
 

V pavilóne 7 uvidíte majstrovstvá Slovenska v taekwondo ITF žiakov, juniorov a aj seniorov! Okrem siláckych zápolení uvidíte skvele pripravený stánok lukostreľby, horolezecká stenu či stánok masérskej akadémie VAJAK.
 

Tešiť sa hlavne môžete na firmu Forward fitness, ktorá vyrába športové náčinie do fitnesscentier či pre crossfit. V pavilóne 7 bude mať táto firma pripravený výstavný stánok a okrem toho zabezpečí náčinie pre silné ženy či silných mužov, ktorí tam budú mať preteky!
 

Vyvrcholením športovej časti bude 15. ročník podujatia Večer hviezd, na ktorom si vypočujete spev KRISTÍNY, bohatý kultúrny program a hlavne vyhodnotenie desiatich športovcov v neolympijských športoch, troch najúspešnejších juniorov. Za celoživotné dielo si prevezmú svoje ceny osobnosti športu a kultúry. Celé podujatie bude vysielané naživo na stanici ARENA sport TV. Večer hviezd začína v pavilóne 1 od 19.00 h!
 

Nezabudnite, festival neolympijských športov, ŠPORTFESTIVAL,  svoje brány otvára 18. novembra od 10-tej hodiny na výstavisku Expo Center v Trenčíne. Tu rozhodne nemôžeš chýbať!

Viac na oficiálnej stránke www.sportfestival.sk či na udalosti Športfestival na facebooku.

Tešíme sa na Vás!

 

  Print
16171819202122232425262728293031123
Kalendár výstav   16. decembra - 03. januára

A A A